Stránky ezisk.sk využívajú služby cookies pre skvalitnenie Vašich služieb. Používaním ezisk.sk súhlasíte s používaním týchto cookies.

súhlasím

predplatné

bezpečné presmerovanie - zakon.sk

K získaniu predplatného budete bezpečne presmerovaný na platobný portál ZAKON.SK
Ďalej postupujte podľa inštrukcií na portáli ZAKON.SK

súhlasím
×
bezpečné presmerovanie - zakon.sk

Sekcia je prístupná len pre prémiových užívateľov
K získaniu predplatného budete bezpečne presmerovaný na platobný portál ZAKON.SK
Ďalej postupujte podľa inštrukcií na portáli ZAKON.SK

súhlasím
×
bezpečné presmerovanie - epi.sk

K prihláseniu budete bezpečne presmerovaný na autorizačný server EPI.SK
Ďalej postupujte podľa inštrukcií na portáli EPI.SK

súhlasím
×

Kontakt

Firmy sú také dobré ako ich manažéri.
Staňte sa "zisk manažérom", ktorý sa neuspokojí s priemernosťou, ale vytvára " z dobrého to najlepšie".

Cestu nájdete v našom predplatnom, článkoch a videách umiestnených na ezisk.sk


PORADCA PODNIKATEĽA, SPOL. S R. O.

Martina Rázusa 23A
010 01 Žilina

IČO: 31592503
IČ DPH: SK2020449189
DIČ: 2020449189
zapísaná v Obchodnom registri Okresného súdu v Žiline Oddiel: Sro Vložka číslo: 1408/L


e-mail: info@ezisk.sk 

Redakcia

publicista so zameraním na oblasť vedy a techniky

Peter Marianyi

Absolvent Katedry žurnalistiky FFUK v Bratislave (1977). Spolupracoval s časopisom Elektrón, ako redaktor v redakcii Vedy a techniky Čs. rozhlasu, ako zástupca šéfredaktora časopisu Výber z domácej a zahraničnej tlače (1981-1992), šéfredaktor spravodajstva TASR, zakladateľ a šéfredaktor časopisu Markíza, zástupca šéfredaktora časopisu STOP (1999 - doteraz) a motoristický novinár, člen jury Auto roka na Slovensku. Od roku 2006 do 2015 šéfredaktor časopisu Revue priemyslu. Momentálne nezávislý novinár na dôchodku. (www.compassatelier.com)

odborníčka na lektoring a koučing v oblasti riadenia kariéry, vedenia ľudí a soft skills

Martina Kazičková

Partner v MK Training s.r.o. Je praktikom s 20-ročnou praxou, venuje sa praktickému využívaniu pracovnej psychológie v organizáciách, pri vytváraní pracovných tímov a vzájomných vzťahov ich členov, zvyšovaní pracovnej motivácie a vedení tímov. (www.mktraining.sk)

špecialistka pre „HR design“

Katarína Csongár

Svojim klientom radí v dvoch významných oblastiach HR: v dopĺňaní pracovných tímov (recruiting) a ďalšom formovaní kolektívu (stratégie pre budovanie firemnej kultúry, rozvoj zručností tímov a jednotlivcov). Pomáha im, aby spoločne vybrali spôsob, ako najšikovnejšie obsadiť aj zdanlivo náročné pracovné pozície. V rámci tímov posilňuje angažovanosť, lojalitu a zručnosti. Opiera sa pritom o silných partnerov z trhu HR služieb - McROY, HappyCompany a lektorov špecialistov pre rôzne oblasti osobnostného rozvoja.

expertka na prieskum trhu v oblasti marketingu, spotrebiteľ. správania a spokojnosti zamestnancov

Mária Boťanská

Je riaditeľkou spoločnosti MB Brand Managemet s.r.o. Zameriava sa na správne nastavenie produktu, značky, benefitov, komunikácie a atraktivity zamestnávateľa, jeho Employer brandu. V rámci MB Brand Managemet s.r.o. realizuje všetky typy prieskumov, má vlastné prieskumné nástroje Brand DNA, Consumer DNA a Staff DNA ako aj profesionálnu anketársku sieť po celom území SR a ČR. Z dlhoročnej praxe vie, že za úspechom firmy stojí znalosť trhu, preferencii zákazníkov a zamestnancom a neustále inovácie smerom k nim, podľa ich očakávaní a potrieb.

marketérka s orientáciou na online a jeho zmysluplné využitie v praxi

Marcela Danišová

Prešla si klasickým marketingom a PR, mala tú česť pracovať s množstvom zaujímavých klientov, ale až život za hranicami jej otvoril cestu k online marketingu, ktorému sa teraz venuje naplno. Miluje kreatívu, informácie a neustále vzdelávanie. Pri tvorbe stratégií hľadá nevyužité medzery, často si všíma detaily, ktoré iným unikajú, no najmä sa snaží, aby to všetko nakoniec malo zmysel a prínos. Dnes pracuje ako marketing a PR manager ONLINE TORO (www.onlinetoro.sk)

autor a školiteľ predaja

Martin Mišík

Na základe skúseností z vlastnej obchodníckej praxe a testovania nových trendov v predaji učí obchodníkov a obchodné tímy ako si ľahšie otvoriť dvere k novým zákazníkom, ako sa presadiť oproti lacnejšej konkurencii a ako zvýšiť úspešnosť pri uzatváraní predaja. Od roku 2003 vyškolil už takmer 10-tisíc predajcov. Je zakladateľom 1. slovenského blogu na tému psychológie a techník moderného predaja: AkoPredavat.sk.

orientuje sa na vývoj a implementáciou podnikových softvérov v malých a stredných podnikov

Patrik Škulavík

Väčšinu času trávi projektovaním, inovovaním a nastavovaním podnikových procesov v rozličných podnikoch (obchod a služby, výroba, stavby, priemysel...).

skúsený odborník na projektové riadenie

Peter Minárik

Prináša praktickú aplikáciu svetových štandardov projektového manažmentu do každodenného biznisu. Od roku 2006 je spolumajiteľom spoločnosti COMM-PASS (www.commpass.sk). Podporuje zvyšovanie biznis hodnoty firmy a kvality života ľudí prostredníctvom moderného a inovatívneho vzdelávania a rozvoja a ľudí. Aktívne podporuje zdieľanie „best practices“ a prináša inovatívny pohľad na riadenie a vedenie ľudí (SMART BRAIN LEADERSHIP). Vo svojej práci spája najnovšie objavy neurovedy, princípy fungovania ľudského mozgu spolu s vitality manažmentom. Podporuje benefičné projekty, študentov a expertné dobrovoľníctvo.

consultant and a Trainer of Cross-Cultural Business Protocol and Negotiations

Eva Gáboríková

She has been cooperating with international companies all over the word, delivering group trainings and consulting sessions to expat managers and teams. In Slovakia she has been coaching expat managers of international companies and providing them with the insights on team cooperation, management styles and leadership. Eva has been conducting workshops for teaching staff of universities and writing articles on Slovak Business Culture. In the year 2016 she has been awarded with GREAT Award in competition with trainers and coaches located in Asia, Europe and the United States of America by one of the biggest international companies providing intercultural trainings all over the world. You can contact her: email: egaborikova@gmail.com or mobile: + 421 911 618 455.

founder and CEO of London-based consulting firm - Executive & Business Consulting Ltd. (EBC)

Peter Ulčin

Peter is an expert in sales, customer service, and individual and organizational development. He has 10 years experience in sales and consultancy, and throughout his main goal has been enhancing client’s results. He has worked for marketing and advertising companies across Europe, acquiring extensive experience in sales, training, and directing new employees. Peter also has experience in the training and development of sales managers and leaders. He later set up his own marketing company and became responsible for its overall development. His firm worked with clients such as Slovak Telecom and eTEL.

Šéfredaktorka mesačníka Zisk manažment a webového portálu ezisk

Zuzana Kullová //

Objednajte si naše predplatné a získajte kompletný prístup k prémiovým článkom a k Manažérskej TV

newsletter

Súhlasím s podmienkami zasielania marketingových ponúk.

Získajte pravidelné informácie a ako BONUS Vám poskytneme ZDARMA 7-dňový prístup na portál.

Všimnite si

Facebook