Stránky ezisk.sk využívajú služby cookies pre skvalitnenie Vašich služieb. Používaním ezisk.sk súhlasíte s používaním týchto cookies.

súhlasím

predplatné

bezpečné presmerovanie - zakon.sk

K získaniu predplatného budete bezpečne presmerovaný na platobný portál ZAKON.SK
Ďalej postupujte podľa inštrukcií na portáli ZAKON.SK

súhlasím
×
bezpečné presmerovanie - zakon.sk

Sekcia je prístupná len pre prémiových užívateľov
K získaniu predplatného budete bezpečne presmerovaný na platobný portál ZAKON.SK
Ďalej postupujte podľa inštrukcií na portáli ZAKON.SK

súhlasím
×
bezpečné presmerovanie - epi.sk

K prihláseniu budete bezpečne presmerovaný na autorizačný server EPI.SK
Ďalej postupujte podľa inštrukcií na portáli EPI.SK

súhlasím
×

archív časopisu zisk manažment

2018

2018 // 4

4/2018
  • Obchodníci musia ponúkať spotrebiteľom kvalitu a pohodlie, vrátane najnovších platobných technológií. Kam v tejto oblasti smeruje trh a ako rozvíjajú svoju značku, nám v prezradili experti z praxe i manažéri. Pozreli sme sa tiež na to ako najväčší internetový gigant Amazon bojuje o zamestnancov na Slovensku a čím je z pohľadu HR trendov zaujímavý slovenský trh. Čoraz hustejšie obchodné siete i rozvoj eshopov treba zásobovať. A to je ideálna príležitosť pre logisticko-dopravný servis. Čoraz výraznejšiu úlohu preto v logistike dostávajú mozgy – tvorcovia inteligentných logistických riešení. E-commerce sa neustále rozvíja a o zákazníkov treba viac bojovať - povieme vám, čo sa osvedčuje tým úspešným. Mentorovať a trénovať ľudí v tíme by mal ten, kto má za sebou výsledky. Žiadne prázdne reči, ale konkrétne činy. Vyspovedali sme niektorých odborníkov z praxe a prinášame ich rady pre šťastie a úspech v živote i v práci. Preto, ak ste v niečom nespokojní, majte odvahu zmeniť svoj život. Naberte nový vietor do plachiet a urobte to.

2018 // 3

3/2018
  • Ak rozbiehate biznis, určite viete, že skutočným podnikateľom sa nestanete návštevou živnostenského úradu a založením účtu v banke. Prakticky každá firma i jej manažéri využívajú bankové služby. O tom, aké inovácie im vedia ponúknuť bankári, sme sa spýtali priamo tých najpovolanejších. V ťažšej situácii sa ocitnete, keď vám odberatelia neplatia faktúry, alebo sa váš manažér vlastnou nedbanlivosťou dopustí podvodu. Pozreli sme sa na to, za akých podmienok ich možno trestne stíhať a čo umožňuje v krajných prípadoch zákon. Hrozí vám napríklad v zamestnaní prepúšťanie aj na manažérskych pozíciách? Napäté vzťahy, direktívna atmosféra i častá fluktuácia idú ruka v ruke s nižším výkonom a horšími výsledkami. Takúto neľahkú situáciu vám pomôže zvládnuť ouplacement, vďaka ktorému môžete nájsť stratenú motiváciu pokračovať v budovaní svojej kariéry niekde inde. Veríme, že aj v aktuálnom čísle sme vám ukázali pár dobrých príkladov, ako to robia tí úspešní a čím vás môžu inšpirovať.

2018 // 1

1-2/2018
2017

2017 // 12

12-2017
  • Zisky firiem rastú, biznis sa podelil odmeny či 13. a 14. plat. Pozrieme sa na to, kde získajú manažéri najviac a ako ich správne zdaniť. Nový rok prináša do života podnikateľov množstvo výziev, ktoré budú musieť zvládnuť. V decembrovom čísle časopisu Zisk manažment prinášame, ako sa zmení Obchodný zákonník i čo zavádza do praxe novela zákona o dani z príjmov. Dobrou príležitosťou na nadviazanie obchodných partnerstiev môžu byť i veľtrhy a výstavy. Spolu s expertmi z praxe odhaľujeme, ako byť na nich úspešní a zabodovať pred konkurenciou. Nedostatok odborníkov začína byť problémom v mnohých spoločnostiach. Ktorých 5P by mal mať líder 21. storočia a ako si poradiť s aroganciou v práci?

2017 // 11

11-2017
  • Byť dlhodobo úspešným a ziskovým v biznise býva náročné. V novembrovom čísle časopisu Zisk manažment sme sa pozreli na viacero tém, ktoré sú pre vás ako biznismanov dôležité. Napríklad, ak sa ocitnete v problémoch pre nezaplatené faktúry a budete musieť vyhlásiť osobný bakrot. Prinášame exkluzívny rebríček top zárobkov manažérov v rôznych oblastiach na Slovensku. Pozrieme sa na to, ako ušetríte na správe vozového parku, prečo v práci chceme slobodu i flexibilný čas a aké zaujímavé benefity dávajú firmy zamestnancom. Dozviete sa tiež, čo vyžaduje nábor manažérov a ako nájsť kvalifikovaných ľudí. Dobré tipy, ako dosiahnete zisk v podnikaní.

Objednajte si naše predplatné a získajte kompletný prístup k prémiovým článkom a k Manažérskej TV

newsletter

Súhlasím s podmienkami zasielania marketingových ponúk.

Získajte pravidelné informácie a ako BONUS Vám poskytneme ZDARMA 7-dňový prístup na portál.

Všimnite si

Facebook