Stránky ezisk.sk využívajú služby cookies pre skvalitnenie Vašich služieb. Používaním ezisk.sk súhlasíte s používaním týchto cookies.

súhlasím

predplatné

bezpečné presmerovanie - zakon.sk

K získaniu predplatného budete bezpečne presmerovaný na platobný portál ZAKON.SK
Ďalej postupujte podľa inštrukcií na portáli ZAKON.SK

súhlasím
×
bezpečné presmerovanie - zakon.sk

Sekcia je prístupná len pre prémiových užívateľov
K získaniu predplatného budete bezpečne presmerovaný na platobný portál ZAKON.SK
Ďalej postupujte podľa inštrukcií na portáli ZAKON.SK

súhlasím
×
bezpečné presmerovanie - epi.sk

K prihláseniu budete bezpečne presmerovaný na autorizačný server EPI.SK
Ďalej postupujte podľa inštrukcií na portáli EPI.SK

súhlasím
×

partneri

COMM-PASS

COMM-PASS

Prinášame unikátny koncept a prístup, ktorý spája výhody a benefity manažérskeho vzdelávania / rozvoja a manažérskeho biznis consultingu.

BENETIP

BENETIP

Sme spoločnosť pôsobiaca na trhu ekonomického poradenstva a finančných služieb od roku 1991. Sme audítorská firma registrovaná na Úrade pre dohľad nad výkonom auditu v SR. Máme licenciu Ministerstva spravodlivosti SR ako znalecká organizácia pre oceňovanie a hodnotenie podnikov. Patríme do skupiny INTERAUDIT, ktorá pokrýva celé Slovensko, a vďaka tomu máme prístup k rozsiahlej databáze odborných vedomostí a profesionálneho know-how.

Synergie

Synergie

Poskytujeme komplexné personálne služby (recruitment, executive search, špecializované testovanie a outplacement). Služby personálneho lízingu zastrešuje naša dcérska spoločnosť Synergie Temporary Help. Vyhľadávame širokú škálu zamestnancov od absolventov, špecialistov cez stredný a top manažment. Sme členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska a Združenia pre riadenie a rozvoj ľudských zdrojov. Sme držiteľmi ocenenia RecruitRank Awards 2016 za najlepšie výberové procesy a Najzamestnávateľ v kategórii personálne spoločnosti

SOVA NET

SOVA NET

Prinášame našim klientom všetky sluťby online marketingu pod jednou strechou. Najviac si vážime dlhodobých zákazníkov, s ktorými máme krásne dlhoročné vzťahy.

IKAR

IKAR

Náš vydavateľský dom vznikol v roku 1990. Desať nadšencov si povedalo, že na Slovensku nastal čas rozšíriť ponuku slovenských vydavateľstiev. Viacerí z nás mali skúsenosti z práce vo vydavateľstvách, tlačiarňach alebo v knižnej distribúcii. Desiati akcionári založili vydavateľstvo IKAR, a. s.

Objednajte si naše predplatné a získajte kompletný prístup k prémiovým článkom a k Manažérskej TV

newsletter

Súhlasím s podmienkami zasielania marketingových ponúk.

Získajte pravidelné informácie a ako BONUS Vám poskytneme ZDARMA 7-dňový prístup na portál.

Všimnite si

Facebook